Özellikle son kullanıcı firma ya da şahısların garanti süreci içinde dahi mülkiyetlerinde bulunan personel yükseltici platformların arıza ya da bakımlarını yaptıracak firma bulmakta zorlandığını görüyoruz. Bu kapsamda bünyemizde yeni vermeye başladığımız arıza ve bakım hizmetleri, son kullanıcı firma ve şahısların ekipmanlarının kesintisiz kullanımının sağlanması ve makinelerin değerlerini korumasında yardımcı olacaktır.

Marka ve model ayırmadan personel yükseltici platformları ile ilgili olarak verdiğimiz hizmetler iki ana başlık altında toplanmaktadır.

1- Düzenli bakım hizmetleri: Genellikle yıllık yapılan ve  makinelerin ana fonksiyonlarının, operasyonlarının ve görünür kısımlarının incelenip bakımdan geçirilmesini içeren bakım şeklidir. Firmamız bu konuda Haribo, Vadistanbul, Baykar Savunma, Vatan Kablo gibi büyük kuruluşlara hizmet vermektedir.

2- Arıza hizmetleri: Makinelerin herhangi bir hasar ya da makine aksamındaki problemlerden kaynaklanan, arızaların çözülmesi ve makinelerin tekrar çalışır hale getirilmesinden ibarettir. Ek olarak bu makinelerin akü, lastik, joystick, elektronik kart ve diğer parçalarının satışını da yapıyoruz.

Her iki hizmeti de şehir ayrımı olmaksınızın tüm Türkiyen sathında veriyoruz.

Platformlarla ilgili kiralama, satış ve bakım konularında birlikte çalışmak isteriz.

Tünel Gratis Mağazası Tesisat İşi – 2019 Aralık

DEKAS Makina, Vadistanbul, Haribo, Vatan Kablo, Baykar Savunma