Spor tesislerin personel yükseltici platform kullanımına dair birkaç resim. Neredeyse tamamı yüksekte iş yapılmasını gerektiren spor tesislerinde personel yükseltici platform kullanımı sayesinde iş güvenliğini sağlarken zamandan da tasarruf edersiniz.

Spor tesislerinde platform kullanımı kolaj

Stadyumlar, kapalı spor salonları ve yüzme havuzları spor tesislerinin başlıcaları. Bu tesislerin ortak özellikleri yüksek tavanları. Bu binaların gerek inşaatı sırasında gerekse de sonraki bakım ve temizliklerinde bu yüksek tavanlara erişmeyi sağlamak gerekli. İşte burada personel yükseltici platformların kullanımı öne çıkıyor.

Ülkemizde devletin yaptırmış olduğu ve yaptıracağı birçok spor tesisi sözkonusu. Yapılacak 25 adet süper stadyum bunlardan sadece birkaçı (http://www.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/15020/23-sehir-25-super-stadyum.aspx). Bu tesisleri devletin yanında belediyeler de yaptırmakta. Halihazırda hizmet vermekte olan Avcılar Spor Kompleksi inşaatında firmamıza ait 6 adet akülü makaslı personel platformu hizmet vermişti (http://www.istanbulsporenvanteri.com/tr/tesisler/tesisler-2/avcilar-spor-kompleksi-3940.html).